Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
MOSKITIERY


Użyteczność moskitier, każdy docenia w sezonie, kiedy obecność owadów i ich nieustępliwość staje się dla nas dokuczliwa i trudna do zniesienia. Jest to najbardziej uniwersalny sposób na zabezpieczenie się przed komarami i innymi owadami latającymi.

kliknij żeby powiększyć... Moskitiery ramkowe okienne są najprostszą formą moskitier. Mocowane bezinwazyjnie we framudze okna. Są tanie i praktyczne. Wadą ich jest jedynie to, że w przypadku chęci demontażu na okres zimowy musimy dla nich znaleść miejsce na najczęściej zagraconym strychu.kliknij żeby powiększyć... Moskitiery ramkowe drzwiowe to bardzo praktyczna wersja. Zaopatrzone są w samozamykające zawiasy. Otwierają się poprzez delikatne kopniecie nogą, po czym zamykają się automatycznie. Tu również jednak powstaje problem przechowywania przez okres zimowy w przypadku chęci demontażu.

kliknij żeby powiększyć... Moskitiery okienne kasetowe mają tę przewagę nad ramkowymi, że raz przytwierdzone do ramy okna lub w glifie muru mogą tam pozostać przez cały rok. Po odblokowaniu zwijają się automatycznie w kasecie pozostając tam niewidocznymi.Moskitiery drzwiowe kasetowe mają tę samą korzystną cechę co okienne kasetowe, pozostają zamontowane na ramie przez cały rok. Otwieranie ich jest niestety nieco mniej komfortowe niż w przypadku moskitier ramkowych drzwiowych.

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+