Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
OKNA


kliknij żeby powiększyć... Firma Termo-Plast rozpoczęła działalność w 1992 roku i od tamtej pory zajmuje się sprzedażą oraz montażem stolarki okiennej z PCV i drewna sosnowego, mahoniowego i dębu w szerokiej gamie kolorów kryjących i lazurowych.

kliknij żeby powiększyć... Bazując na aktualnym potencjale firmy oferujemy kompleksową obsługę w zakresie dla potrzeb budownictwa. Posiadamy niezbędne zaplecze maszynowe i transportowe. Załogę przedsiębiorstwa stanowi zespół doświadczonych fachowców. Wprowadzamy najnowsze rozwiązania techniczne dzięki którym nasze okna można z powodzeniem użytkować przez wiele lat. Celem firmy jest dostarczanie na rynek po konkurencyjnych cenach: energooszczędnej, trwałej i estetycznej stolarki PCV i z drewna zgodnej z wymaganiami technicznymi Polskich
i Europejskich Norm.


kliknij żeby powiększyć... System bezołowiowych profili okiennych PCV Trocal przekonuje techniką i funkcjonalnością oraz zachwyca szczególnie eleganckim wyglądem. Elegancki kształt profili nadają oknom styl i ekskluzywność. W systemie Trocal zarówno rama jak i skrzydło wykonane są w systemie pięciokomorowym, dzięki czemu uzyskuje się najlepsze wartości współczynnika przenikania ciepła. Gładka powierzchnia nie wymaga szczególnej konserwacji i jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.kliknij żeby powiększyć...Polecamy Państwu okna drewniane, które produkujemy z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu maszyn i narzędzi najlepszych światowych firm. Nasze wyroby wykonujemy z największą starannością według niemieckiej  technologii JV-68 oraz innych. Sprzedajemy nowoczesne, jednoramowe okna oraz okna skrzynkowe do obiektów zabytkowych. W naszej firmie możliwe jest wykonanie okien w dowolnej formie: kwadratów, trójkątów, kół, łuków, trapezów, prostokątów, czy też okien o "dziwnych" kształtach. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb i gustów stosujemy bogatą kolorystykę. Obecną pozycję i uznanie klientów zawdzięczamy ciągłym inwestycjom w najwyższą jakość. Wprowadzamy nowe technologie, inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i stale rozwijamy produkty podnosząc ich standardy funkcjonalne i estetyczne

Nasze okna łączą w sobie nowoczesne i estetyczne wzornictwo z najnowszą techniką. Można je z powodzeniem stosować zarówno w budynkach nowoczesnych, jak też w budownictwie zabytkowym. Są one w takim samym stopniu cenione w domkach jednorodzinnych, jak i w wielkich obiektach przemysłowych. Są zatem takie, jakimi dzisiaj być powinny wszelkie wyroby przemysłowe, tzn. sprzyjające dla konsumenta i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Okna i drzwi balkonowe oferowane Państwu przez naszą firmę to gwarancja dokładności wykonania. Dowodem tego jest okres udzielanej przez nas długoletniej gwarancji oraz posiadane atesty i certyfikaty oraz referencje . Funkcjonalność i estetyka to niepodważalne atuty , dzięki którym okna i drzwi sprzedawane przez naszą firmę cieszą się uznaniem na terenie całego kraju i za granicą.

Liczymy na zainteresowanie naszą ofertą oraz nawiązaniem współpracy . Jeżeli nasz propozycja wyda się Państwu interesująca z przyjemnością spotkamy się by przedstawić bardziej szczegółowe informacje.

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+