Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
PARAPETY


kliknij żeby powiększyć... W naszej bogatej ofercie parapetów wewnętrznych mamy wyroby z kamienia naturalnego i aglomarmuru (konglomeratu). Aglomarmur jest produktem przemysłowym wynikającym z kombinacji 95% marmuru naturalnego oraz żywicy poliestrowej w charakterze łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno - mechanicznych. Daje to możliwość tworzenia, powielania wzorów i kolorów, co ma szczególne znaczenie przy planowaniu aranżacji wnętrz.

kliknij żeby powiększyć... Konglomerat stosuje się wszędzie tam, gdzie tradycyjnie używa się kamienia naturalnego, płytek ceramicznych lub lastriko - jest ich znakomitą alternatywą łącząc walory estetyczne, nieograniczone możliwości zastosowania, bogactwo kolorystyki i łatwość uzyskania pożądanych wzorów i kolorów. Zastosowanie konglomeratu są niezwykle szerokie, głównie ze względu na wyjątkową wytrzymałość i odporność na ścieranie. Można go stosować na posadzkach, schodach, blatach, parapetach oraz innych elementach wykończeniowych. Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką daje szeroką gamę rozwiązań i zastosowań, pozwalającą spełnić większość
wymagań architektonicznych i funkcjonalnych.

kliknij żeby powiększyć... W trosce o szczegóły wyglądu okna i pomieszczeń, proponujemy Państwu parapety drewniane. Malowane w różnych kolorach farbą kryjącą lub lazurującą uzupełnią wygląd okna od strony wewnętrznej. Pozwolą Państwu cieszyć się wspaniałym wyglądem idealnie skomponowanym z oknami oraz wnętrzem
kliknij żeby powiększyć... W ofercie posiadamy parapety z rdzeniem MDF wykończonych naturalnym fornirem dębowym, bukowym i mahoniowym; malowanymi wysokiej jakości lakierami akrylowymi zapewniającymi jednolitą gładkość z czym związana jest łatwość w utrzymaniu czystości, możliwość wyboru rodzaju powierzchni (mat lub połysk) oraz praktycznie nie ograniczonego kształtu. Z myślą o kliencie kolorystyka została dopasowana do nowoczesnych okien drewnianych i PCV oraz do panującego trendu we wzornictwie wykończenia wnętrz.

kliknij żeby powiększyć... Parapety zewnętrzne wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej stanowią wyjątkowo estetyczne wykończenie każdego okna. Lakierowanie proszkowe powłoki parapetu sprawia, że jest on niezwykle trwały i odporny na warunki atmosferyczne.

Kolejnym parapetem zewnętrznym jest parapet stalowy. Niska cena w parze z solidnym wykonanie powoduje, że inwestorzy i wykonawcy często korzystają z tego typu parapetów. Blachy powlekane są - po uprzedni ocynkowaniu - kilkoma warstwami powłok poliestrowych.

Jeżeli dla Państwa detale stanowią o efekcie całości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas kolekcja zyska Państwa aprobatę, a jej elementy znajdą zastosowanie w miejscach Waszej pracy i wypoczynku.

Służymy pomocą w doborze jak i sposobu jego montażu.

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+