Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
AKTUALNOŚCI


« powrót

 EFR - nowy nawiewnik w grupie PRESO EFR - nowy nawiewnik w grupie PRESO
Oferta firmy aereco została poszerzona o nowy nawiewnik ciśnieniowy EFR, który posiada samoregulującą blokadę w okapie (część montowana na zewnętrznej stronie okna), ograniczający przepływ powietrza przy dużej różnicy ciśnień. Jest to opatentowany system zapewniający większy komfort w budynkach wysokich oraz narażonych na silne podmuchy wiatru.

Unikalną, funkcją jest możliwość ręcznej, precyzyjnej, regulacji stopnia otwarcia nawiewnika przez użytkownika, który korzystając z suwaka umieszczonego w dolnej części obudowy może dowolnie ustawiać przepustnicę zapewniając przepływ od 6 do 30 m3/h przy 10 Pa. Dodatkowo suwak można zablokować w jednej z pięciu predefiniowanych pozycji.

Nowy nawiewnik można zastosować w zestawie ciśnieniowym PRESO – nawiewnik EFR + okap z regulację przepływu AC oraz w zestawie sterowanym ręcznie INOTO – nawiewnik EFR + okap standardowy. Zestawy występują w 3 kolorach: biały, kasztanowy oraz dębowy. Są przeznaczone do montażu w wszystkich rodzajach okien.

Nawiewnik posiada niezbędną w Polsce Aprobatę Techniczną ITB AT-15-7997/2009 oraz Atest Higieniczny. Spełnia obowiązujące w Polsce wymagania, może być stosowany zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.© Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet