Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
POZOSTAŁE WYROBY


kliknij żeby powiększyć... Aby uatrakcyjnić wygląd Państwa domu proponujemy kilka typów okiennic. Okiennice z powodzeniem stosowane są już od pokoleń. Zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiarem słońca i chronią użytkowników przed nieproszonymi gośćmi.

kliknij żeby powiększyć... Maty bambusowe przebojem zdobywają klientów w całej Europie. Listewki z bambusa są obrabiane na różny sposób: od cienkich patyczków, do płaskich listewek, niejednokrotnie wymieszane z egzotyczną trawą, przetykane różnokolorowymi nitkami. Bogata i bardzo różnorodna oferta naszej firmy pozwala dobrać matę do wnętrza o różnym stylu, a delikatne rozproszone światło tworzy nastrojową atmosferęUżycie wysokiej jakości mat z szerokiej palety wzorów, sprawia że jest do doskonały i niestandardowy sposób na zasłonięcie nawet najbardziej ekskluzywnego wnętrza.
kliknij żeby powiększyć... Verticale stanowią interesującą alternatywę dla zasłon, firan oraz żaluzji poziomych. Różnorodność kolorów i faktur tkanin pozwala na dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza. Użyte materiały pozwalają uzyskać zaciemnienie wnętrza lub rozproszenie światła w zależności od potrzeb. Zarówno w nowoczesnych biurach jak i mieszkaniach żaluzje pionowe zawsze stanowią estetyczne, praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Ich funkcjonalność można porównać do żaluzji poziomych (niezależne funkcje zsuwania i obrotu lameli). Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach oraz ogromna paleta kolorów, może spełnić wszelkie wymagania.
kliknij żeby powiększyć... System Winter Meeting jest odmianą rolety rzymskiej w prowadnicach. Jest to idealny system do zaciemniania ogrodów zimowych lub podobnych szklanych konstrukcji, zarówno ścian i dachów. Niewątpliwą zaletą tego systemu (w porównaniu np. z systemem Sunshield) jest to iż tkanina po zsunięciu w pełni odsłania przeszkloną powierzchnię. Mogą być stosowane dowolne tkaniny zasłonowe, ale oferujemy również specjalistyczną tkaninę typu "Soft black-out" która dostępna jest również w wersji niepalnej. Istnieje możliwość gięcia profili. Dzięki temu za pomocą jednej rolety można zasłonić jednocześnie ścianę i dach, lub zasłonić czaszę dachu w kształcie łuku.
kliknij żeby powiększyć... Markiza jest doskonałym produktem przeznaczonym do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, małych tarasów i werand.

kliknij żeby powiększyć... Panel track, zwane inaczej storami japońskimi są ciekawą alternatywą dla verticali gdyż również one mogą zakrywać duże połacie. Są to pasy najczęściej wykonywane z tkaniny o szerokości 60-100cm poruszające się po wielotorowej szynie. Szyna może posiadać od 2 do 5 torów. Żaluzja może się zsuwać na jedną stronę lub rozsuwać na boki jak kurtyna. W zależności od liczby torów, typu zsuwania, a także rodzaju sterowania można szynę konfigurować w różny sposób.

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+