Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
ROLETKI MATERIAŁOWE


Roletki materiałowe są idealne do okien nowej generacji z PCV, aluminium i drewna oraz okien dachowych.

kliknij żeby powiększyć... Rolety klasyczne z napędem łańcuszkowym oraz sprężynowym to najpopularniejszy i wygodny system sterowania roletą. Roletki klasyczne mogą być montowane w małych oknach jak i w dużych czterometrowych witrynach sklepowych.
kliknij żeby powiększyć... System kasetowy to podstawowy i najbardziej popularny system z montażem naramowym. Jej zalety, niewielka, estetyczna kaseta oraz lekko i płynnie pracujący samohamowny mechanizm oraz prowadnice boczne które ograniczają do minimum przenikanie światła słonecznego sprawiają że roletki UNI są aktualnie najbardziej cenionym przez naszych klientów wyrobem. Szeroka gama kolorów z oklein imitujących drewno, sprawia iż roleta doskonale komponuje się z całością okna.


kliknij żeby powiększyć... Roletki produkowane są w bogatej kolekcji materiałów, dużym wyborze wzorów i kolorów, tkaniny firanowe, refleksyjne, podgumowane oraz nowość Woven Paper . Materiały Woven Paper to nowe rewelacyjne tkaniny o naturalnym wyglądzie.
Uzupełnieniem mogą być kółka dekoracyjne, które możemy wstawiać w roletach wolnowiszących oraz żaluzjach panelowych. Występują w kolorach silver oraz brąz.

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+