Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
ŻALUZJE


kliknij żeby powiększyć... Żaluzje aluminiowe są jednym z najbardziej popularnych systemów zaciemnień wnętrz. wymiarów. Żaluzje sprawiają wrażenie lekkości i delikatności zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach i na małych oknach. Prostota konstrukcji, wszechstronność zastosowań oraz ich funkcjonalność sprawiają, że jest to bardzo popularny element dekoracji okien i wnętrz. Dodatkowym atutem tego rodzaju zasłon okiennych jest możliwość stosowania ich do okien uchylnych (prowadzenie żyłkowe).

Żaluzje aluminiowe 50mm wykonane w systemie classic to interesujące połączenie lekkości i nowoczesności aluminiowych lamel z elegancją drewnianych elementów górnej i dolnej rynny oraz mechanizmu w stylu retro

kliknij żeby powiększyć... Żaluzja VENTEX jest doskonałą alternatywą dla tych, których odstrasza chłód aluminiowych lameli. Jest to jedyna w swoim rodzaju żaluzja pozioma, w której listki (lamele) o szerokości 50mm wykonane są z tkaniny. Żaluzja VENTEX doskonale komponuje się z zasłonami lub firanami. Zaletą tej żaluzji jest to, że nawet po pełnym zamknięciu daje przyjemne, rozproszone światło o natężeniu zależnym od koloru i faktury tkaniny. pozbawione refleksów towarzyszących żaluzjom aluminiowym.


kliknij żeby powiększyć... Drewniane żaluzje to chyba "najszlachetniejsza" odmiana żaluzji. To już prawie mebel. Można je wykonywać o szerokości 25 i 50mm. Zakrywają np. całe okno lub wnękę okienną. Im większe tym piękniejsze. Również tutaj drabinki taśmowe dobrane niekoniecznie pod kolor lameli mogą zaakcentować inny kolor we wnętrzu pomieszczenia np. czerwony lub granatowy. Największą zaletą żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów daje się doskonale komponować z innymi elementami wnętrza oraz ramami okiennymi

kliknij żeby powiększyć... W nowym budownictwie powstaje wiele obiektów z przeszklonymi połaciami dachowymi o coraz bardziej wymyślnych kształtach i znacznych rozmiarach: halle w centrach biurowo-handlowych, patia, ogrody zimowe, werandy itp. Ludzie pragnąc więcej światła tworzą coraz bardziej wymyślne elementy architektoniczne, ale jednocześnie powstaje problem jak uchronić się przed nadmiarem ciepła i światła w coraz bardziej upalne lata. Żaluzje Sunshield mogą pracować w płaszczyźnie pionowej, poziomej lub pod dowolnym kątem, dając zamknięcie dużo szczelniejsze niż klasyczne żaluzje poziome.

Żaluzje w systemie Sunshild mogą być stosowane wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Sterowanie odbywa się korbą lub bardziej komfortową wersją sterowania elektrycznie. Z wykorzystaniem np. odbiorników radiowych może sterować żaluzjami usytuowanymi nawet w znacznej odległości.

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+