Strona główna - O nas
Termo-Plast Marzena Świderska
05-091 Ząbki
ul. Jodłowa 5
tel/fax 0 22 781 61 30
mobile 601 222 765
gg: 619838
biuro@fajneokna.pl
www.fajneokna.pl
ZASŁONY RZYMSKIE


kliknij żeby powiększyć... Rolety rzymskie stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i  zwolenników rolet. Roleta rzymska wykonana z tiulu może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon.


kliknij żeby powiększyć... Roleta austryjacka posiada identyczną mechanikę jak roleta rzymska. Różni ją to że nie ma charakterystycznych poziomych przeszyć z usztywniającymi prętami a poziome sznurki. Podciągając ją tworzy fantazyjne udrapowaną falbanę.kliknij żeby powiększyć... Najbardziej rozpowszechniony w roletach rzymskich jest napęd łańcuszkowy. W roletkach produkowanych przez naszą firmę stosujemy półokrągłą szyną górną z systemem zwijania sznurków firmy SOMFY. Odpowiednie przełożenie mechanizmu powoduje że nawet dość ciężkie rolety podnoszą się z łatwością

Na bazie tej samej półokrągłej szyny która występuje w systemie łańcuszkowym, można roletę zmotoryzować stosując napędy 24V firmy SOMFY. Tutaj równiej jak w żaluzjach poziomych, mamy do dyspozycji bogatą gamę sterowań drogą radiową, na podczerwień lub poprzez przełącznik. W przypadku bardzo dużych i ciężkich rolet stosujemy napędy 230V .

© Okna Termo-Plast, All rights reserved
Powered by introNet Okna rolety nawiewniki Warszawa Google+